LIBER GATIMI PDF

Sallata të ndryshme, të thjeshta në përgatitje dhe të shëndetshme për trupin tuaj. Shfletoni koleksionin prej mbi recetave të ndryshme në sajtin tonë. Nje liber me fotografi dhe tekst per gatim nga fikrije ukelli – ceka by joni_gjilani in recipes/menus, receta te llojllojshme per gatim, and desserts & pastries. Receta për njerëzit që dua has 22 ratings and 1 review. Edma said: Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese pe.

Author: Goran Shakale
Country: South Africa
Language: English (Spanish)
Genre: Health and Food
Published (Last): 5 December 2015
Pages: 192
PDF File Size: 15.6 Mb
ePub File Size: 2.70 Mb
ISBN: 521-6-28728-603-5
Downloads: 49353
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Tojak

Fatlume Ruhani marked it ggatimi to-read Dec 03, Armelinda marked it as to-read Jul 17, Blerta rated it it was amazing Jun 02, Xxx rated it it was amazing Oct 01, Blerina Zendeli rated it it was amazing Jul 20, Nensi Seferi marked it as to-read Mar 16, Want to Read Currently Reading Read. Goodreads helps you keep track of books you want to read. Blerta Hashani marked it as to-read Jan 13, Klevis Ndoja rated it it was amazing Aug 24, Mejvis Muzhaqi added it Dec 17, Shqipe marked it as to-read Sep 07, No trivia or quizzes yet.

  FIEBRE PUERPERAL IGNAZ SEMMELWEIS PDF

Lists with This Book. Rudina Dikolli rated it it was amazing Feb 11, Nada Shika rated it it was amazing Jan 15, Jashar Abazi marked it as to-read Nov 19, Te lumte Arbana, me te vertete ia ke dale me keto receta!!! Madalena marked it as to-read Oct 08, Juliana rated it did not like it Sep 30, This book is not yet lliber on Listopia.

Enola Ismailaj marked it as to-read Aug 24, Elda Keco rated it it was amazing Feb 26, Shume prej tyre i gatuaj vazhdimisht, dhe ne disa te tjera kam shtuar disa perberes te tjere. Fabjola marked it as to-read May 06, Delina rated it liked it Oct 06, Fabjola rated it did not like it May 06, Hava marked it as to-read Jun 19, Ilber liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese per disa nga recetat, por kur i provova me pelqyen shume.

  CISTITE INTERSTICIAL PDF

Want to Read saving…. Open Preview See a Problem?

Lexo + sallata të ndryshme – Receta gatimi nga Kuzhina Shqiptare

HardcoverFirst Editionpages. Linda marked it as to-read May 06, Nora marked it as to-read Jan 24, Nita Grubi marked it as to-read Dec 08, Jusra marked it as to-read Jul 18, Dorina rated it it was amazing Nov 14, Rovena marked it as to-read Nov 17, Nov 22, Edma rated it it was amazing Shelves: Gatmii marked it as to-read Mar 29, Demir Osmani rated it it was amazing Nov 14, Endrit rated it it was amazing May 31, Klea rated it really liked it Feb 28, Refresh and try again.

Besarta Ala added it Nov 23, There are no discussion topics on this book yet. Thanks for telling us about the problem.